Zvětšení velkých stydkých pysků

Intimní krása dodá sebevědomí.

Velké stydké pysky - výplň a revitalizace

Cílem zvětšení (augmentace) velkých stydkých pysků je modelace těchto intimních partií za účelem znovuzískání původního tvaru díky účinkům výplně podkoží kyselinou hyaluronovou.

Pro koho je tento zákrok určen

Výplň velkých stydkých pysků se může provádět u mladých žen, které nejsou spokojeny se vzhledem svých intimních partií, nebo u žen, jejichž velké stydké pysky ztratily objem důsledkem vyššího věku. Poškození velkých stydkých pysků může mít za následek podráždění, časté infekce, bolest při pohlavním styku či nepříjemný pocit v každodenním životě. Zákrok je doporučován též ženám v průběhu menopauzy, po prodělané chemoterapii, po značném úbytku na váze a kdykoliv při nedostatečném objemu tkáně a při ztenčené a povislé kůži.

Průběh zákroku

Ošetření trvá asi 30 minut. Lékař obvykle provede lokální znecitlivění (anestezii) a injekční stříkačkou aplikuje kyselinu hyaluronovou do velkých stydkých pysků. Doba na rekonvalescenci není potřeba.

Výsledný efekt

Kyselina hyaluronová zvětší objem podkoží i elasticitu kůže a tato intimní oblast znovu získá svůj původní tvar. Výsledný efekt je viditelný asi po jednom týdnu a přetrvá přibližně jeden rok.

Při bližším zájmu kontaktujte svého gynekologa.

Získat kontakt

Často se ptáte

Další otázky a odpovědi